0
 x 
Кошик порожній
Сервісний центрРемонти, запчастини, консультації
Великий склад
Власний імпорт товарів
Кращі ціни
Широкий асортимент

Бездротовий сканер-кільце Point Mobile PM5 - це максимально легкий і компактний сканер-кільце, призначений для носіння на пальці або в кишені. Такий дизайн максимально зручний для використання в умовах складу, магазину, логістичного центру чи виробництва, де працівникам необхідно здійснювати багатогодинне сканування, що могло б призвести до перевтоми руки і зап'ястя у випадку використання більш габаритних і важких сканерів штрих коду. 

Point Mobile PM5 1

1.Додайте великий екран до мініатюрного Bluetooth-сканера

Оскільки сканер-кільце bluetooth Point Mobile PM5 створено головним чином для максимального полегшення сканування, вам знадобиться додатковий пристрій - мобільний комп’ютер ТЗД, якщо ви хочете обробляти зчитані дані або перевіряти їх у режимі реального часу. Мобільні комп'ютери Point Mobile з ОС Android можуть легко підключатися до Bluetooth-сканера Point Mobile PM5 та допомагати вам перевіряти й обробляти дані за допомогою зручного інтерфейсу та простого сенсорного екрану, що гарантовано найпопулярнішою у світі мобільною операційною системою та широким спектром рішень, які вона пропонує.

Після з'єднання із сумісним пристроєм на ОС Android, наприкдад Point Mobile PM84, Point Mobile PM86, на екрані працівники можуть бачити дані, які штрих код сканер Point Mobile PM5 зчитує в режимі реального часу, що зменшує кількість помилок та підвищує продуктивність роботи. Проте, при підключенні через Bluetooth, користувачам доводиться щоразу шукати імідж сканер Point Mobile PM5 у налаштуваннях Bluetooth, щоб з'єднати пристрої. Це призводить до втрати часу, що може негативно вплинути на робочий процес.

2. Tap-to-Pair: використання NFC для миттєвого з'єднання

На щастя, сканер-кільце для складу PM5 оснащений NFC-чіпом, який дозволяє йому підключатися до пристроїв Android з NFC-рідерами, такими як термінали збору даних Point Mobile  PM90, PM85 та PM75 за принципом Tap-to-Pair (з’єднання одним дотиком).

Point Mobile PM5 3

Як показано на малюнку, все, що вам потрібно зробити, це піднести Point Mobile PM5 близько до задньої частини мобільного комп'ютера Point Mobile PM90, де знаходиться антена NFC, і обидва пристрої з'єднаються через режими SPP та HID. Це означає, що тепер екран ТЗД Point Mobile PM90 без затримки відображатиме всі дані, зчитані кільцевим сканером штрих-кодів Point Mobile PM5.   

Point Mobile PM5 2

3. Підтримка режиму SPP

SPP - це тип Bluetooth-з'єднання.

Режим SPP (Serial Port Profile - профіль послідовного порту) підтримує пристрої на ОС Android, що дозволяє головному терміналу даних (телефону, мобільному комп’ютеру) налаштувати сканер-кільце для інвентаризації Point Mobile PM5 відповідно до потреб користувача.

4. Підтримка режиму HID

HID - це тип Bluetooth-з'єднання.

Режим HID (Human Interface Device - пристрій інтерфейсу людини) підтримує з'єднання як із загальними пристроями Android, так і з ПК з ОС Windows 10, і це режим, через який Point Mobile PM5 надсилає зчитані дані на головний пристрій.

Наведена нижче таблиця показує типи Bluetooth-з'єднань та підтримувані головні пристрої.

Режими Bluetooth Підтримка хост-пристроїв
SPP (профіль послідовного порту) – Пристрої Point Mobile Android (програма Ring Control)
– Загальні пристрої Android (програма Ring Control Lite)
HID (пристрій інтерфейсу людини) – Пристрої Android Point Mobile
– Загальні пристрої Android
– ПК з Windows 10
BLE (Bluetooth Low Energy) (Використовується лише для оновлення мікропрограми Bluetooth)
– Пристрої Point Mobile Android
– Загальні пристрої Android

 

5. Інші варіанти з'єднання

Яким чином ще налаштувати сканер-кільце для виробництва Point Mobile PM5 відповідно до ваших потреб? Існує ще один спосіб з'єднати міні-сканер штрих-кодів з пристроями Android - це Scan-to-Pair (сканування для з'єднання). Як ви вже здогадалися з назви, ви можете сканувати штрих-код для з'єднання двох пристроїв.  

Спочатку потрібно відкрити програму Ring Control (Lite) на своєму пристрої Android і перейти до розділу Scan-to-Pair. Все, що вам потрібно зробити, це відсканувати штрих-код на екрані своїм сканером-кільцем для магазину Point Mobile PM5, і він буде підключений до пристрою Android в режимі SPP, що дозволить головному пристрою змінювати налаштування сканера штрих-коду на палець Point Mobile PM5.

Point Mobile PM5 4

 

Проте, це не дозволить сканеру-кільцю для логістики Point Mobile PM5 надсилати зчитані дані на головний пристрій, оскільки для цього потрібне підключення в режимі HID.   

Дізнайтеся більше про Bluetooth-сканер PM5 тут.

У світі мобільних технологій безпека даних є безперечним пріоритетом. Своєчасне оновлення OS Android, патчів безпеки та виправлень є важливою задачею. Однак багато компаній пропонують лише оновлення безпеки для найновіших версій Android, що робить багато пристроїв уразливими до загроз. Point Mobile вважає, що кожен клієнт заслуговує на максимальний захист, незалежно від того, яку версію операційної системи Android він використовує.

Південнокорейська корпорація Point Mobile заснована у 2006 році і на сьогоднішній день вона є однією з найбільш швидкозростаючих світових компаній по розробці і виробництву мобільних кишенькових і портативних промислових комп’ютерів, а також скануючих пристроїв для штрих кодів. Таким чином, Point Mobile вже більше 8 років є лідером з продажу мобільних корпоративних комп'ютерів (терміналів збору даних), займає 4-е місце по продажах ТЗД в світі і 1-е місце в Кореї. Компанія Point Mobile виробляє ОЕМ товари для таких брендів, як Honeywell Scanning & Mobility, Datalogic і CASIO.

Для всіх мобільних пристроїв, включаючи споживчі смартфони та корпоративні пристрої і мобільні термінали збору даних, Android стала домінуючою операційною системою у світі. Багато хто пояснює його успіх насамперед його природою з відкритим вихідним кодом і різноманітністю бюджетних пристроїв, але Android має й інші безперечні переваги перед своїми конкурентами. Потужність Android надзвичайно добре проявляється в бізнес-додатках, що призвело до її домінування в багатьох галузях, де використовуються мобільні інтелектуальні пристрої.

Що таке ТЗД?

ТЗД – це мобільний мінікоп'ютер (деякі моделі виглядають як смартфон) із вбудованим сканером штрих-коду і часто у більш захищеному корпусі, порівняно з консьюмерськими пристроями. Іноді термінал збору даних називають сканер, іноді сканер, термінал, іноді інвентаризатор.

На нашому сайті є стаття "Як вибрати найкращий термінал збору даних?" Інформація з цієї статті вам також стане в нагоді, якщо ви вирішили купити ТЗД.

Мобільні термінали збору даних, інакше інвентаризатори або ТЗД – це портативні пристрої, оснащені сканером штрихового коду, мікропроцесором та енергонезалежною пам'яттю. Робота з тзд дозволяє оптимізувати процес обліку на підприємстві та локалізувати збір та обробку даних у місці проведення робіт.

На нашому сайті є стаття "Як вибрати найкращий термінал збору даних?" Інформація з цієї статті вам також стане в нагоді, якщо ви вирішили купити ТЗД.

Термінали збору даних знаходять сьогодні застосування у різних сферах діяльності: у роздрібній та оптовій торгівлі, на складах та у дистриб'юторських центрах для обліку складських операцій, у медицині, на транспорті, для контролю та сортування поштових відправлень, для автоматизації виробничих процесів тощо.

На нашому сайті є стаття "Як вибрати найкращий термінал збору даних?" Інформація з цієї статті вам також стане в нагоді, якщо ви вирішили купити ТЗД.

Багато років штрих-коди використовувалися як ідентифікатори машинно-читаних предметів. Етикетка товару містила унікальний серійний номер, закодований у вигляді чорних та білих смуг, який служив ключем до бази даних, що містить докладну інформацію про товар. Зв'язок із базою даних для отримання докладної інформації мав сканер штрих-коду. Але багато користувачів потребували кодування більшого обсягу інформації. Їм був потрібний штрихкод, що виконує роль портативної бази даних, а не ключа до неї.
Ідея створення портативної бази даних почала розвиватися в 1984 році, коли Automotive Industry Action Group (AIAG) опублікувала стандарт для маркування вантажів і деталей, що містить чотири "стекові" ("stacked" - тобто "поставлені один на інший") штрих-коду Code 39. Ці коди містили номер (ідентифікатор) деталі, кількість, відправника та серійний номер.

Ідентифікаційні коди обмеженої циркуляції призначені для ідентифікації та маркування товарів змінної величини, що продаються в роздрібній мережі (найчастіше це ваговий товар). Вони також можуть і навіть мають бути зчитані сканерами штрих-коду чи терміналами ТЗД при інвентаризації. 

У логістичних процесах об'єктом управління є і окрема одиниця товару, і вантажний пакет, що включає десятки, а то й тисячі окремих одиниць товару. При цьому окрема одиниця товару є основним предметом праці лише на завершальній стадії руху товару, тобто в магазині. На ранніх стадіях товар рухається переважно у вигляді вантажних пакетів. Відсутність однаковості та узгодженості в учасників логістичних процесів у питаннях кодування, маркування та ідентифікації цих пакетів суттєво уповільнює рух матеріального потоку, ускладнює управління ним на всіх етапах просування від постачальника до споживача. В умовах, коли в опті зосереджуються вантажі від багатьох постачальників, які застосовують різні, найчастіше несумісні системи ідентифікації вантажних пакетів, ефективна організація управління матеріальними потоками утруднена. У виробників втрати ефективності з'являються на стадії розподілу. Тому на всіх етапах варто використовувати звичайні сканери штрих-коду, безпровідні радіосканери, сканери з пам'яттю або, ще краще мобільні термінали збору даних у форматі смартфона або захищені термінали ТЗД для складу

За оцінкою фахівців, застосування штрих кодування підвищує прибуток роздрібної торгівлі до 150 відсотків, а балансовий прибуток середнього супермаркету зростає більш ніж на один відсоток від суми товарообігу. Нині штриховий код наноситься на 99 відсотків продукції, що випускається різними зарубіжними фірмами. Успіхи вітчизняних виробників значно скромніші.

Процес управління товарорухом вимагає регулярного та максимального інформаційного забезпечення, що формує у поєднанні з іншими елементами логістичний комплекс сервісних послуг. Оперативність отримання інформації про товаропотоки та правил їх обліку є життєво важливою для виробників, а відомості про походження продукції – для споживача. Донедавна вона дозволялася лише за допомогою численних товарних ярликів, етикеток та вкладишів. Потрібна була нова система ідентифікації, яка давала б докладний і точний “портрет” товару та була більш зручною у застосуванні.

Сьогодні всі вже звикли бачити на товарних упаковках штрих-коди, які успішно справляються з поставленим непростим завданням. Перший лінійний код, який став основою штрих-кодування, був розроблений в Гарвардській школі бізнесу в 30-х роках. У 1977 році з'явилася Європейська 13-розрядна система EAN (European Article Numbering), яка незабаром стала світовим стандартом кодування.